Pelcio na wybiegu

Trochę prywaty na początek.

Banerek po prawej! Założyliśmy sklepik z gadżetami: koszulki, kubki, gdyby ktoś chciał. Zapraszam. Jak macie jakieś sugestie co do wzorów, to piszcie w komentarzach, z pewnością uwzględnimy 🙂

Chwilowo Peleś nas inspiruje:

wybieg5

Teraz na temat. W czasach dawno minionych nie wiedziałam, że takie maleństwo musi się wybiegać. Jak narzekacie na leniwego chomika, nudnego gryzonia, który tylko śpi i wcina, to polecam dać mu namiastkę wolności. 🙂 Im wybieg większy, tym chomik szczęśliwszy. Peleś biega jak strzałka i niesamowite jest, ile takie maleństwo ma po tych wyczynach dodatkowej energii.

Konstrukcja wybiegu prościutka, składana. Wystarczą kartony złożone „na zakładkę”. Wysokie na tyle żeby nie wyskoczył. 🙂 Kilka zabawek, choć wystarczą rolki po papierze toaletowym. Coś miękkiego, gdzie można się schować (nasza ścierka ukochana przez chomiszcza).

wybieg1 wybieg2 wybieg3 wybieg4

3 komentarze do “Pelcio na wybiegu

 1. Agnieszka HryczanikAgnieszka Hryczanik

  Pomysł świetny, chociaż nie ubrałabym żadnego ze wzorów – przesłania są zrozumiałe niemal wyłącznie dla zachomikowanych czytaczy bloga, natomiast dla kogoś, kto ogląda to to z zewnątrz, obrazek taki będzie głównie zaczepno-bulwersujący 🙂 A nie po to kupuję koszulkę, żeby robić sobie w niej selfie i wklejać na forum chomikowe 😉 Tak więc chomiki – TAK! Ale obrazki przynajmniej częściowo bardziej stonowane, do wyjścia na ulicę 🙂 Super jakby koszulki były też w wersji damskiej, do jeansów, bardziej przy ciele – a nie typowe t-shirty, ostatecznie to baby eksponują swoje chomicze pasje, facet nawet jak lubi, to tym emanować nie będzie 😉 Kciuczę mocno!

  Odpowiedz
  1. Tata WilkołakTata Wilkołak

   TW: Dzięki za sugestie, co do wzorów. Jeśli masz jakiś pomysł, co faktycznie chciałabyś założyć (nie musi być to aktualnie istniejący obrazek), napisz. Może uda nam się spełnić zamówienie 🙂

   Co do krojów koszulek, to taki jest dostępny w serwisie w którym otworzyliśmy sklepik. Próbujemy się jeszcze orientować w temacie, ale inne takie serwisy mają zdecydowanie wyższe ceny bazowe, a chodziło też o to, żeby nie przerażać 🙂 Ale ciągle testujemy, postaramy się poprawić.

   Odpowiedz

Leave a Reply