Archiwum miesiąca: maj 2015

TW: Kess ciągle na urlopie, zresztą ja również ostatni dzień w pracy. Zatem, w zastępstwie komiksu, kolejna część portfolio. Tym razem – wyspa.

schemat-morza

Wyspa, a właściwie szereg wysp, stanowi planszę zaprojektowaną przez Kess do gry „Byli Sobie Podróżnicy”. Grę można już kupić – co serdecznie polecamy. Więcej rysunków do niej możecie znaleźć w portfolio Kess, na przykład pod tym adresem: http://www.katarzynastruczynska.pl/2015/05/04/plansza-do-gry-byli-sobie-podroznicy-cz-i.html

Informacja o prawach autorskich
Uwaga: Tym razem obrazki zamieszczone we wpisie stanowią własność Hippocampus sp. z o.o. i zostały przez nas pokazane wyłącznie jako prezentacja portfolio Kess. Nie możemy więc zezwolić na ich kopiowanie i rozpowszechnianie.

Wakacje (a co!)

Tytuł notki mówi sam za siebie. Kess robi sobie (zasłużone) wakacje. TW – jeszcze się trzyma, ale już za tydzień też odpuszcza i jedzie na wywczas. Polska jest piękna o tej porze roku… przynajmniej taką mamy nadzieję 🙂

Ale nie samymi wakacjami człowiek żyje. W życiu zawodowym Kess wiele się w tym roku działo. Zaczęła działać aktywnie jako grafik i są tego efekty. Bardzo wymierne.

Pierwszy efekt, w postaci portfolio, znajdziecie w odnośniku poniżej. TW zachęca do zapoznania się, szczególnie, jeśli szukacie kogoś kto zrobi wam – ot, choćby ilustracje do gry planszowej. Albo „karcianki”. Albo opakowań. Albo… lista może ciągnąć się w nieskończoność – i mamy nadzieję, że tak właśnie będzie!

Bez dalszych wstępów zatem – zapraszamy do oglądania!

http://www.katarzynastruczynska.pl/