Konkurs Urodzinowy

Jak zapowiadaliśmy, oto obiecana niespodzianka i konkurs.

Planowaliśmy to od dawna i wreszcie się udało. Starą stronę z pracami Kess – prezentownia – odświeżyliśmy i przenieśliśmy na nowy adres. Tematem zupełnie odbiega ona od komiksów, dlatego zamiast dokładać kolejne kategorie na TW, założyliśmy coś nowego. Zamierzamy wrzucać nowe wpisy w tempie powstawania kolejnych rzeczy, tj. prawdopodobnie raz czy dwa w tygodniu. Zapraszamy do oglądania i komentowania. Właściwie, baaardzo liczymy na Wasze komentarze 🙂

Art Rzeczy

Konkurs powiązaliśmy z nowym blogiem, dlatego do wygrania coś dla fanów TW i nie tylko:

konkurs

Jeśli chcecie wziąć udział w naszej zabawie, musicie:

 1. Polubić fanpejdż Taty Wilkołaka facebook.com/TataWilkolak
 2. Polubić fanpejdż Art Rzeczy facebook.com/artrzeczy
 3. W komentarzu pod wpisem konkursowym na fanpejdżu artrzeczy napisać, którą rzecz chcielibyście otrzymać i dlaczego właśnie ją.

Wygrywa komentarz najbardziej dla nas inspirujący, więc nie powstrzymujcie swojej wyobraźni 🙂 Konkurs trwa do 14.02.2014 do godz. 24:00. Wyniki opublikujemy następnego dnia.

Wysyłka nagrody możliwa jest jedynie na terytorium Polski.

Zgodnie z regulaminem Facebook oświadczamy: Konkurs nie jest w żaden sposób promowany, popierany ani przeprowadzany przez portal Facebook. Nie jesteśmy z nim też w żaden sposób powiązani. Biorąc udział w konkursie zwalniacie serwis Facebook z wszelkiej odpowiedzialności za jego przeprowadzenie. Cała wina spada na nas 🙂

Czekamy na Wasze komentarze!

3 komentarze do “Konkurs Urodzinowy

 1. Cezary

  Bardzo chciałem wziąć udział w konkursie, lecz niestety konta na Pejsbooku nie będę specjalnie zakładał…

  Odpowiedz
 2. Kess Autor wpisu

  Nic straconego, konkursy będą się pojawiać 🙂 Dzięki za ten wpis, bo moja Męczyzna nie chciał się dać przekonać, że nie wszyscy ludzie mają tam konta.

  Odpowiedz

Leave a Reply